Õielapsuke avab oma punga ja hüüab: "Kallis Maailm, palun ära närbu."/R.Tagore/

laupäev, veebruar 20, 2016

Valgem...

on kõik. Ega ma ikka eriti muud õppimise ja töölkäimise kõrval teha jõua. Näiteks jaanuaris sai tehtud kuus eksamit ja neli arvestust. Uhh, nagu maraton sai läbitud- füüsiliselt väsitav, vaimselt kosutav.
Mida valgem, seda enam liiguvad mõtted mööda aeda ka ja juba on mõningaid seemneidki soetatud ja kohe läheb külvamiseks.
Panen ühe lumisema hetke siia, et jõulupostituse ajast välja astuda. Pilt ise juba mõnda aega tagasi tehtud, vahepeal lumigi jõudnud pooleldi ära sulada. Kuna aga meie õu nö. kausis asetseb, päris roheliseks ei läinud ja tänase seisuga on jälle kõik lume all. Sajab praegugi ja ilus on. Ei kurda, olgu taimed pigem veel teki all. Vahepeal kui see suur sadu siin kõik vallutas oligi nukker, roosidel puha jalad vees ja muidugi siis veel ju külmetas. Eks kevadel näeb, kes selle muutliku talveperioodi siis üle elavad.


Olen avastanud, et talvised aia relieefid, mis siis välja tulevad kui kõik on tasane ja vaikne, inspireerivad ja tekitavad mõtteid edasisteks kulgemisteks. Ju näeb, millal ükskord jõuab. Paar aastat läheb veel intensiivses õppimises.


Üks tubane rõõmustaja ka.

Rõõmu ja rahu!

8 kommentaari:

 1. Hei! Winter is beautiful, but I'm longing for spring. Today it has been snowing all day. Tomorrow I hope fro sun. Anne

  VastaKustuta
  Vastused
  1. So, we have the same weather, hmm :) I wish than sun will visit You soon.

   Kustuta
 2. Ilus valge on tõesti igal pool ja meiekandis tuleb seda muudkui juurdegi. Ja Su orhidee on võrratu!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle ka meeldib, ise soovisin valget lille ja sain eelmisel aastal sünnipäevaks. Nüüd õitseb teist korda.

   Kustuta
 3. Need valged ongi vist ühed tublimad, minu oma teeb vaid mõnenädalasi hingetõmbepause õitsemiste vahel. Värvilistelt on hea, kui aastas korra paar õit saab.
  See talviste aiareljeefide mõte on Sul väga õige.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tore siis teada, mul on üks tume-lillapunase tooniga ka, see valmistub ka uuteks õiteks. Aga kaunid nad on.

   Kustuta
 4. We haven't seen snow for at least a week, I'm hoping we have seen the last of it.

  VastaKustuta