Õielapsuke avab oma punga ja hüüab: "Kallis Maailm, palun ära närbu."/R.Tagore/

kolmapäev, mai 22, 2013

Pillerkaar

Jälle see maikuine tulpide pillerkaar.Punaste tulpidega seostub mul lapsepõlve emotsioon, et millegipärast ma neist vaimustuses ei olnud. Võib-olla lapse tajule olid nad liiga suured ja punased. Ja huvitav on praegu, et ei saaks öelda, et suur punaselemb olen, aga nüüd on nad minu meelest armsateks värvilaikudeks. Igal muul juhul oleks seda kontrasti justkui palju ja praegu...ei sega. Mõtisklen ikka ja jälle kuidas oleme võimelised loodut kogema ja osa saama sellest ilust, murdes läbi igasugustest materiaalse maailma nähtavatest piiridest, muidugi Looja Armust.


Esimesed ` Anquelic`õied. Neist kirjutan ehk ka edaspidi.  Nurmenukkudega tore seltskond :)

Vahele mõned portreepildid...
Ka juba õitsemislõpu imelisus on tõeliselt imetletav...ka läbi pisarate. Ehk jagamisrõõmu?!Valged -malbed, taustaks "kaunis aedvõilill :) " ps. eriline sort, võin jagada :)Teeäärne pillerkaar....Ja  pillerpalli sees on  Rahu!


Rõõmu ja Rahu!

6 kommentaari:

 1. Ilusad tulbid, ilusad lambad ja väga ilusad pildid!

  VastaKustuta
 2. Oh kuidas Sa küll teed seda nende lammastega, et nad nagu kujunduselemendid näivad?! Hästi treenitud! :P

  VastaKustuta
 3. Haavaemand,mulle ka, mida aasta edasi, seda rohkem meeldivad tulbid :) ja määd ka, väga!
  Tistou :), no kas ei tundu, et kuna nad-määd, on lihtsalt nii loomulikud ja loomulik see võrdub ehtne ja päris, siis sellest sünnib naturaalkujundus ja see kujuneb ise:)- looja looming. Ja meil on au olla kaasjälgijad- märkajad. Ja muidugi vahel oleme ju ka kättpidi sellel kõigel juures- näpudmullas mõttes :) Oh küll tuli nüüd mõtelus :) Aga jah, mulle endale ka väga see kujunemine meeldib ka määde kaasosalusel! :)

  VastaKustuta
 4. Nii nüüd me küll astuks ükspäev ämmaga läbi ja ehk saaks tokkroosegi veel:-) igatahes anna teada millal sobiks :-) Pildid armsad ja soojad:-)

  VastaKustuta
 5. Tore, Signe! annan teada kui kodus olen! Viimane "hõivatud" nädal mul töö poolest! Aga kindlasti kohtume! :)

  VastaKustuta
 6. See teeäärne pillerkaar on kuidagi eriti hästi õnnestunud... kandis isegi siia seda erilist kodust kevadehõngu. Ja teised fotod ja muud (loe: määd) kujunduselemendid on ka kenasti pildile püütud ;)

  VastaKustuta