Õielapsuke avab oma punga ja hüüab: "Kallis Maailm, palun ära närbu."/R.Tagore/

teisipäev, juuli 31, 2012

Juulikillud

Tüümian Thymus vulgaris                                                             


Lillherned

astilbe moonidegaIkka nende lehvivad seelikud....jaapani enelas Spirea japonica 'Froebelii'
põõsasmaran Potentilla fruticosa ` Goldfinger`
Peaks olema vist särav päevakübar Rudbeckia fulgida ‘Goldsturm’. Kunagi sain paki seemneid kingiks ja nüüd nüüd on teda igal pool suures peenras ja mujalgi. Särab küll. :)
Harilik kukesaba Lythrum salicaria
harilik metsvits Lysimachia vulgaris


Aed-kukekannus Delphinium cultorum 'White'
päevakübarad, neitsikummelid, moonid, natuke ka roos-kassinaerist.

Niidupilte teinekord. Tokkrooside aeg on  alanud ja roosid on veel imelised. Kurgid, kabatshokid vohavad. Sibulad , porgandid ja herned on juba kopsakad.
On külluseaeg.


 

4 kommentaari:

 1. Sellised armsad õrnad vaated! Rõõm kuulda, et kurgid ja suvikõrvitsad õnnestuvad - meil sel aastal siiani ainult kiratsesid ja kohe peale istutamist läks kah ports taimi külma nahka:( Õnneks on 5 kurki ja 2 suvikõrvitsat kasvuhoones sandi seisu siiani ära päästnud.

  VastaKustuta
 2. Armsad ja ilusad vaated tõesti, soojad ja südamlikud. Peaks olema külluse aeg, aga ka meil käib see pigem silmailu kohta, Eelnevad külmad ööd ei lasknud õieti midagi eriti kasvada ega värvuda.

  VastaKustuta
 3. Õnnestuvad,õnneks pole meil ka nii märg maa. Ja algul hoidsingi katteloori all, just siis kui meil ilmad veel nii jahedad olid, juuni algul.Sel aastal oli jah selline suve algus, aga tore, Kadakas, kui ikka midagi olemas ja tulemas. Muhedik, usun, et Sinu aias võib seda külluseaega(silmaga söödavat) ikka tõeliselt kuhjaga olla :)

  VastaKustuta
 4. Mõnusad lillelised õuevaated, tekitavad sellise hea sooja tunde.

  VastaKustuta